Tingimused

Käesolevat kiitusepoodi kasutades ja siin ostu sooritades teed Sa tegelikkuses annetuse MTÜ Tali Groupi tegevuse (tõukoerte ja vastutustundliku koeranduse propageerimise) toetuseks.

Annetuse tegemiseks tuleb “osta” meie kiitusepoes pakutav “kaup”. Kaupade eest saad tasuda Eestis tegutsevate pankade (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID) pangalingi abil. Arveldusvaluutaks on euro (€).

MTÜ Tali Group on isikuandmete vastutav töötleja. MTÜ Tali Group edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui Sa 14 päeva jooksul pärast ostmist (annetamist) siiski ümber mõtled ja meile sellest teatad, siis tagastame Sulle 14 päeva jooksul kogu Sinu poolt makstud raha. Raha tagastame ülekandega samale pangakontole, kust tegid makse meile.

Tegutsemine kiitusepoes on lihtne. Sisened poodi (menüülink “Kiitusepood”); valid meelepärase “kauba” ja lisad selle korvi; sisened oma ostukorvi ja kontrollid kõik üle, soovi korral muudad kogust (sel juhul pead ostukorvi uuendama); klikid “Mine maksma” ning Sind suunatakse kassasse, kus on nähtaval ka maksmise juhised.