Tingimused

Käesolevat antiigipoodi kasutades ja siin ostu sooritades teed Sa annetuse MTÜ Tali Groupi tegevuse (tõukoerte ja vastutustundliku koeranduse propageerimise) toetuseks.

Annetuse tegemiseks tuleb osta mõni meie poes pakutav “kaup”. Kaupade eest saad tasuda Eestis tegutsevate pankade (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID) pangalingi abil. Arveldusvaluutaks on euro (€).

MTÜ Tali Group on isikuandmete vastutav töötleja. MTÜ Tali Group edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Iga pakutava kauba ostuhinna sisse kuulub ostu saatmine Omniva või Smartposti pakiautomaati. Selleks pead ostu sooritamisel kindlasti lisama oma telefoninumbri ja soovitud pakiautomaadi.

Kui Sa 14 päeva jooksul pärast ostmist siiski ümber mõtled ja meile sellest teatad, siis tagastame Sulle 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamist kogu Sinu poolt makstud raha. Raha tagastame ülekandega samale pangakontole, kust tegid makse meile.

Tegutsemine poes on lihtne. Sisened poodi (menüülink “Antiigipood”); valid meelepärase kauba ja lisad selle korvi; sisened oma ostukorvi ja kontrollid kõik üle, soovi korral muudad kogust (sel juhul pead ostukorvi uuendama); klikid “Mine maksma” ning Sind suunatakse kassasse, kus on nähtaval ka maksmise juhised.